Zwiększ swoje rankingi w wyszukiwarkach za pomocą kanału RSS

Jestem tutaj, aby nauczyć Cię, w jaki sposób kanały RSS mogą zwiększyć ruch w Twojej witrynie. Być może słyszałeś o tym, ale gwarantuję, że nie wykorzystujesz pełnej mocy narzędzia. Kanały RSS są bardzo popularne, a specjaliści od marketingu umieszczają swoje witryny w Google w ciągu 2 do 3 dni.

Co to jest kanał RSS?

RSS to skrót od „Really Simple Syndication”. Pomyśl o RSS w ten sposób: za każdym razem, gdy pisarz należący do konsorcjum pisze felieton, nie pisze go tylko dla lokalnej gazety, każdy artykuł trafia do newswire i każda gazeta należąca do syndykatu może go przedrukować.

Najpierw musisz pobrać czytnik RSS, program, który łączy wszystkie wiadomości online w jednym miejscu. Czytnik można pobrać bezpłatnie ze strony http://www.RssReader.com. Po pobraniu czytnika możesz kliknąć dowolny temat, który odpowiada Twoim potrzebom, a tylko te tematy zostaną dostarczone bezpośrednio do Ciebie.
Dlaczego miałbym umieszczać RSS na swojej stronie?

Kanał RSS można sobie wyobrazić w ten sposób. Weźmy natsu youtube pięć źródeł wiadomości (Yahoo, MSN, CNN, ESPN, FOX). Czytnik RSS przeskanowałby wszystkie pięć źródeł wiadomości, wziął każdy nagłówek i stworzył streszczenie artykułu. Teraz możesz sortować wiadomości i dostarczać tylko te, które Cię interesują, bezpośrednio do Twojej witryny ze wszystkich pięciu źródeł wiadomości.
Wyszukiwarki indeksują strony internetowe i szukają nowych treści. Jeśli masz kanał RSS, otrzymujesz najnowsze wiadomości. Zmieniają się one nieustannie, gdy pojawia się nowa historia. Wyszukiwarki zapewnią Ci wyższy Page Rank, ponieważ sądzi, że Twoja strona jest regularnie aktualizowana.

Jak dodać go do mojej witryny?

Po raz pierwszy wypróbowałem kanał RSS i zajęło mi to mniej niż pięć minut. Oto jak to wygląda:

Bush świętuje wystrzelenie wahadłowca (AP)

NASA wysyła wahadłowiec z powrotem w kosmos po długiej przerwie (Reuters)

Prom Discovery wystrzeliwuje na orbitę (AP)

Starzejący się koń pociągowy NASA wraca do kosmosu (AFP)